Esemény neve Dátumnövekvő sorrend Rendező szervezet Esemény típusa Kategória Kategória Kapcsolattartó neve Esemény honlapja
MM BUÉK Regatta 2020.
2020. 12. 31.
Pécsi Ércbányász Modellező Klub Egyesületi rendezvény Hajó MM - Micro Magic Csóka László http://www.modellvitorlazas.hu/
13. Tél Kupa
2020. 12. 28.
Herendi Modellező SE Egyesületi rendezvény Repülő F1Q, F1H, F1A Kerner Ferenc http://herendimodellezose.hu/
F5-E/IOM Téli Kupa 2020-21. II. forduló
2020. 12. 13.
Pécsi Ércbányász Modellező Klub Kupaverseny Hajó F5-E Csóka László http://www.modellvitorlazas.hu/
MM Mikulás Kupa 2020.
2020. 12. 06.
Dunamenti Energia Modellező Klub Ranglista verseny Hajó MM - Micro Magic Forrai Csaba http://www.modellvitorlazas.hu/
Kékszalag-Battai tókerülő
2020. 12. 05.
Dunamenti Energia Modellező Klub Kupaverseny Hajó MM - Micro Magic Forrai Csaba http://www.modellvitorlazas.hu/
F5-E/IOM Téli Kupa 2020-21. I. forduló
2020. 11. 08.
Pécsi Ércbányász Modellező Klub Kupaverseny Hajó F5-E Csóka László http://www.modellvitorlazas.hu/
MM Dér Kupa 2020.
2020. 11. 07.
Dunamenti Energia Modellező Klub Ranglista verseny Hajó MM - Micro Magic Forrai Csaba http://www.modellvitorlazas.hu/
Hungarian IOM Open, Northern Adratic Cup
2020. 10. 24.
Pécsi Ércbányász Modellező Klub Nemzetközi verseny Hajó F5-E Csóka László http://www.modellvitorlazas.hu/
MM Nyílt Baranya Kupa 2020.
2020. 10. 23.
Pécsi Ércbányász Modellező Klub Ranglista verseny Hajó MM - Micro Magic Csóka László http://www.modellvitorlazas.hu/
RG65 Balaton Kupa
2020. 10. 17.
DEMK Ranglista verseny Hajó RG65 Forrai Csaba http://www.modellvitorlazas.hu/
Tóth Mihály Emlékverseny
2020. 10. 10.
BPMSE Kupaverseny Repülő Electric glider, ALOT, Elektroruber, ELOT, OTVR, TEXACO Török László Nincs
Régi Rubik Repülők Találkozó
2020. 10. 03.
Paco Modell Kupaverseny Repülő Electric glider, ALOT, Elektroruber, ELOT, OTVR, TEXACO Pásztor Gábor Nincs
RG 65 Országos Bajnokság
2020. 10. 03.
DEMK Nemzeti bajnokság Hajó RG65 Forrai Csaba http://www.modellvitorlazas.hu/
Csongrád Kupa
2020. 09. 18.
Csongrádi Rádiós, Modellező és Technikai Sportegyesület Ranglista verseny Hajó Endurance 15, Endurance 27, Endurance 3,5, Endurance 7,5 Kun Csaba, Berta András Nincs
Hortobágy Kupa
2020. 09. 12.
Debrecen Városi Modellező Klub Kupaverseny Repülő F1Q, F1H, F1C, F1B, F1A Árendás Károly http://www.dvmk.hu
MM. 12. Nyílt OB
2020. 09. 12.
Dunamenti Energia Modellező Klub Nemzeti bajnokság Hajó MM - Micro Magic Forrai Csaba http://www.micromagic.hu/
F5-E Országos Bajnokság
2020. 09. 12.
Ölbo Községi Modellezo SE Nemzeti bajnokság Hajó F5-E Eredics István http://www.modellvitorlazas.hu/
Varsányi Rezső Emlékverseny
2020. 09. 12.
Asbóth Oszkár Mod. Klub Kupaverseny Repülő Electric glider, ALOT, Elektroruber, ELOT, OTVR, TEXACO Csonka István Nincs
Bányász Kupa
2020. 08. 30.
VPMK Kupaverseny Repülő Electric glider, ALOT, Elektroruber, ELOT, OTVR, TEXACO Mórocz Péter Nincs
XIX. Bányász Kupa antik R/C repülőmodellek versenye
2020. 08. 30.
Várpalotai Modellező TSE Nemzetközi verseny Repülő Electric glider, ALOT, Elektroruber, ELOT, OTVR, TEXACO Mórocz Péter Nincs
Compass Vitorlás Napok F5-M EK, OB és XXIX. Pécsi-tó Kupa
2020. 08. 29.
Pécsi Ércbányász Modellező Klub Nemzetközi verseny Hajó F5-M Csóka László http://www.modellvitorlazas.hu/
Compass Vitorlás Napok, XXIX. Pécsi tó Kupa F5-E/IOM
2020. 08. 28.
Pécsi Ércbányász Modellező Klub Ranglista verseny Hajó F5-E Csóka László http://www.modellvitorlazas.hu/
Alföld Kupa
2020. 08. 28.
Orosháza Városi Modellező Klub Nemzetközi verseny Hajó Endurance 15, Endurance 27, Endurance 3,5, Endurance 7,5 Nóbik Gyula, Berta András Nincs
F5J Európa-bajnokság
2020. 08. 23.
MMSZ, Szeged Városi Modellező SE Európabajnokság Repülő F5J Markó László https://f5j-hu.webnode.hu/f5j-ech/
F5J Tisza Kupa
2020. 08. 21.
Szeged Városi Modellező SE Nemzetközi verseny Repülő F5J Markó László https://f5j-hu.webnode.hu/f5j-tisza-cup/
Szabó Testvérek Emlékverseny
2020. 08. 15.
Tatabánya VMK Kupaverseny Repülő Electric glider, ALOT, Elektroruber, ELOT, OTVR, TEXACO Fidrich András Nincs
F5-10 Országos Bajnokság, Báger tó Kupa
2020. 08. 15.
Mosomagyaróvári Városi MTSE Nemzeti bajnokság Hajó F5-10 Szabó László http://www.modellvitorlazas.hu/
Őszi Termál Kupa
2020. 08. 09.
Debrecen Városi Modellező Klub Kupaverseny Repülő F1S, F1H Barta Béla http://www.dvmk.hu
Szentes Kupa III. IV. Forduló
2020. 07. 25.
Szentes Városi Modellező klub Ranglista verseny Repülő F1Q, F1H, F1C, F1B, F1A Szabó László, Klenoczki László Nincs
Kőris Kupa F5-E, -M
2020. 07. 24.
Ölbo Községi Modellezo SE Ranglista verseny Hajó F5-E, F5-M Eredics István http://www.modellvitorlazas.hu/
Debreczeni Tibor Emlékverseny
2020. 07. 19.
Herendi Modellező SE, Debreczeni család Ranglista verseny Repülő F5J 400, F5J Debreczeni Oszkár Nincs
Debreczeni Tibor Emlékverseny
2020. 07. 18.
Herendi MK Kupaverseny Repülő Electric glider, ALOT, Elektroruber, ELOT, OTVR, TEXACO Debreczeni Oszkár Nincs
Pentele Kupa
2020. 07. 17.
Pentele Modellező Sport Egyesület Ranglista verseny Hajó Endurance 15, Endurance 27, Endurance 3,5, Endurance 7,5 Szabad Zoltán, Berta András Nincs
VI. Kékszalag Modellvitorlás Regatta F5-E/IOM
2020. 07. 02.
Pécsi Ércbányász Modellező Klub Ranglista verseny Hajó F5-E Csóka László http://www.modellvitorlazas.hu/
Savaria Kupa F3A nemzetközi műrepülőverseny, Szombathely
2020. 06. 27.
Savaria Modellező Sport Egyesület Nemzetközi verseny Repülő F3A Szépfalvi Tamás http://f3a.hu
Szentes Kupa I. II. Forduló
2020. 06. 27.
Szentes Városi Modellező klub Ranglista verseny Repülő F1Q, F1H, F1C, F1B, F1A Szabó László Klenoczki László Nincs
RG 65 Tata Kupa
2020. 06. 27.
DEMK Ranglista verseny Hajó RG65 Forrai Csaba http://www.modellvitorlazas.hu/
MM Batta Kupa 2020.
2020. 06. 13.
Dunamenti Energia Modellező Klub Ranglista verseny Hajó MM - Micro Magic Forrai Csaba http://www.modellvitorlazas.hu/
id. Rubik Ernő Emlékverseny klónja
2020. 06. 06.
EMK Kupaverseny Repülő Electric glider, ALOT, Elektroruber, ELOT, OTVR, TEXACO Bodrogi István Nincs
F3A MMBK Kupa 2020
2020. 05. 31.
Mátyásföldi Modellező Baráti Kör Kupaverseny Repülő F3A Baksa Zsolt http://f3a.hu/event/mmbk-kupa/
Tóth István Emlékverseny F5-E, -M, -10
2020. 05. 30.
DEMK Ranglista verseny Hajó F5-10, F5-E, F5-M Forrai Csaba http://www.modellvitorlazas.hu/
Zimmermann Károly Emlékverseny 2020
2020. 05. 16.
Tatabánya VMK Kupaverseny Repülő Electric glider, ALOT, Elektroruber, ELOT, OTVR, TEXACO Fidrich András Nincs
Évadnyitó Verseny F5-E, -M, -10
2020. 05. 15.
DEMK Ranglista verseny Hajó F5-10, F5-E, F5-M Forrai Csaba http://www.modellvitorlazas.hu/
Kanizsa Kupa
2020. 05. 15.
Canissa Modellező SE Nemzetközi verseny Hajó Endurance 15, Endurance 27, Endurance 3,5, Endurance 7,5 Lekszikov Zsolt, Berta András Nincs
FPV találkozó LHOH
2020. 05. 09.
Orosháza Városi Modellező és Sport Klub Egyesületi rendezvény Repülő Repülőnap Csizmadia Péter Nincs
MM Medvehagyma Regatta 2020
2020. 05. 03.
Pécsi Ércbányász Modellező Klub Ranglista verseny Hajó MM - Micro Magic Csóka László http://www.micromagic.hu/
X. Modellvitorlás Tókerülő Túraverseny
2020. 05. 02.
Pécsi Ércbányász Modellező Klub Kupaverseny Hajó F5-10, F5-E, F5-M, MM - Micro Magic, RG65 Csóka László http://www.modellvitorlazas.hu/
F5-E/IOM Medvehagyma Regatta 2020.
2020. 05. 01.
Pécsi Ércbányász Modellező Klub Ranglista verseny Hajó F5-E Csóka László http://www.modellvitorlazas.hu/
Tavaszi Antik Kupa
2020. 04. 25.
BPMSE Kupaverseny Repülő Electric glider, ALOT, Elektroruber, ELOT, OTVR, TEXACO Ács József Nincs
IOM/F5-E Észak Adria Kupa (Northern Adratic Cup)
2020. 04. 25.
Dunamenti Energia Modellező Klub Ranglista verseny Hajó F5-E Forrai Csaba http://www.modellvitorlazas.hu/
Tavaszi Termál kupa
2020. 04. 18.
Debrecen Városi Modellező Klub Kupaverseny Repülő F1S, F1H Barta Béla http://www.dvmk.hu
F3K Gödör kupa
2020. 04. 18.
Hód modellező egyesület Ranglista verseny Repülő F3K Fejes Barnabás Nincs
MM Évadnyitó 2020.
2020. 04. 11.
Dunamenti Energia Modellező Klub Ranglista verseny Hajó MM - Micro Magic Forrai Csaba http://www.modellvitorlazas.hu/
F5-E/IOM Téli Kupa 2019-20. V. forduló
2020. 04. 05.
Pécsi Ércbányász Modellező Klub Kupaverseny Hajó F5-E Csóka László http://www.modellvitorlazas.hu/
F5J Korona Kupa
2020. 04. 04.
Kiskunfélegyházi Modellező Egyesület Nemzetközi verseny Repülő F5J Markó László Nincs
29. Herend Kupa
2020. 03. 28.
Herendi Modellező SE Nemzetközi verseny Repülő F1Q, F1P, F1H, F1C, F1B, F1A Kerner Ferenc http://herendimodellezose.hu/
F5-E/IOM Téli Kupa 2019-20. IV. forduló
2020. 03. 08.
Pécsi Ércbányász Modellező Klub Kupaverseny Hajó F5-E Csóka László http://www.modellvitorlazas.hu/
Dunántúl Bajnokság
2020. 03. 07.
Herendi Modellező SE Területi verseny Repülő F1S, F1Q, F1K, F1H, F1A Kerner Ferenc http://herendimodellezose.hu/
F3K Tél kupa 2.0
2020. 02. 22.
Hód modellező egyesület Kupaverseny Repülő F3K Fejes Barnabás Nincs
F5-E/IOM Téli Kupa 2019-20. III. forduló
2020. 02. 09.
Pécsi Ércbányász Modellező Klub Kupaverseny Hajó F5-E Csóka László http://www.modellvitorlazas.hu/
F5Jég 2020
2020. 02. 08.
Hód modellező egyesület Kupaverseny Repülő F5J Fejes Barnabás https://sites.google.com/view/f5jeg2020/f%C5%91oldal
F5-E/IOM Téli Kupa 2019-20. II. forduló
2020. 01. 12.
Pécsi Ércbányász Modellező Klub Kupaverseny Hajó F5-E Csóka László http://www.modellvitorlazas.hu/
F3K Tél kupa 1.0
2020. 01. 11.
Kupaverseny Repülő F3K Fejes Barnabás Nincs