Hortobágy Kupa

Esemény típusa: 
Ranglista verseny
Dátum: 
2019. 09. 07
Információk
Nevezési határidő: 
2019. 09. 03
Maximális létszám: 
50 versenyző
Megye: 
Hajdú-Bihar megye
Légtérigénylés állapota: 
Elfogadva
Cím: 
Földes, volt katonai reptér

Rendező szervezet: 
Debrecen Városi Modellező Klub
Kapcsolattartó neve: 
Árendás Károly
Email: 
Parkolási információ: 

Parkolni csak az arra kijelölt helyen!

Versenyeredmények: 
Versenyző neve: 
Vernyik László
Helyezés: 
1
Kategória: 
F1A
Nemzetiség: 
Magyar
Eredmény: 
1049
Korosztály: 
Felnőtt
Versenyző neve: 
Guti József
Helyezés: 
2
Kategória: 
F1A
Nemzetiség: 
Magyar
Eredmény: 
1027
Korosztály: 
Felnőtt
Versenyző neve: 
Krasznai József
Helyezés: 
3
Kategória: 
F1A
Nemzetiség: 
Magyar
Eredmény: 
877
Korosztály: 
Felnőtt
Versenyző neve: 
Horváth Szabolcs
Helyezés: 
4
Kategória: 
F1A
Nemzetiség: 
Magyar
Eredmény: 
872
Korosztály: 
Felnőtt
Versenyző neve: 
Krasznai Dávid
Helyezés: 
5
Kategória: 
F1A
Nemzetiség: 
Magyar
Eredmény: 
861
Korosztály: 
Felnőtt
Versenyző neve: 
Barta Béla
Helyezés: 
1
Kategória: 
F1H
Nemzetiség: 
Magyar
Eredmény: 
565
Korosztály: 
Felnőtt
Versenyző neve: 
Szőke Kinga
Helyezés: 
2
Kategória: 
F1H
Nemzetiség: 
Magyar
Eredmény: 
547
Korosztály: 
Serdülő
Versenyző neve: 
Bottyán Gábor
Helyezés: 
3
Kategória: 
F1H
Nemzetiség: 
Magyar
Eredmény: 
536
Korosztály: 
Felnőtt
Versenyző neve: 
Molnár István
Helyezés: 
4
Kategória: 
F1H
Nemzetiség: 
Magyar
Eredmény: 
535
Korosztály: 
Felnőtt
Versenyző neve: 
Ludányi István
Helyezés: 
5
Kategória: 
F1H
Nemzetiség: 
Magyar
Eredmény: 
520
Korosztály: 
Felnőtt
Versenyző neve: 
Váradi Mihály
Helyezés: 
1
Kategória: 
F1Q
Nemzetiség: 
Magyar
Eredmény: 
986
Korosztály: 
Felnőtt
Versenyző neve: 
Jancsó András
Helyezés: 
2
Kategória: 
F1Q
Nemzetiség: 
Magyar
Eredmény: 
983
Korosztály: 
Felnőtt
Versenyző neve: 
Buzás András
Helyezés: 
3
Kategória: 
F1Q
Nemzetiség: 
Magyar
Eredmény: 
978
Korosztály: 
Felnőtt
Versenyző neve: 
Milák Gábor
Helyezés: 
4
Kategória: 
F1Q
Nemzetiség: 
Magyar
Eredmény: 
976
Korosztály: 
Felnőtt
Versenyző neve: 
Kocsis István
Helyezés: 
5
Kategória: 
F1Q
Nemzetiség: 
Magyar
Eredmény: 
970
Korosztály: 
Felnőtt
Versenyző neve: 
Bauer Balázs
Helyezés: 
1
Kategória: 
F1C
Nemzetiség: 
Magyar
Eredmény: 
991
Korosztály: 
Felnőtt
Versenyző neve: 
Szécsényi János
Helyezés: 
2
Kategória: 
F1C
Nemzetiség: 
Magyar
Eredmény: 
900
Korosztály: 
Felnőtt
Versenyző neve: 
Bauer Soma
Helyezés: 
3
Kategória: 
F1C
Nemzetiség: 
Magyar
Eredmény: 
894
Korosztály: 
Felnőtt
Versenyző neve: 
ifj. Szécsényi János
Helyezés: 
4
Kategória: 
F1C
Nemzetiség: 
Magyar
Eredmény: 
813
Korosztály: 
Felnőtt
Versenyző neve: 
ifj. Szécsényi János
Helyezés: 
4
Kategória: 
F1C
Nemzetiség: 
Magyar
Eredmény: 
813
Korosztály: 
Felnőtt