F1C

Mechanikusmotoros Szabadonrepülő modell

Szabó Miklós Emlékverseny

A Dobos István Modellező Klub Szabó Miklós emlékének megőrzése céljából repülőmodell-versenyt rendez F1ABCQH kategóriában. A versenyen mindenki részt vehet aki a szabályoknak megfelelő modellel és FAI licencel, (F1H kategória esetén Modellező Szövetségi tagsággal rendelkezik.)

Díjazás: Kategóriánként az első három helyezettet, az ifjusági versenyzőket külön is díjazzuk. Az F1A első helyezett 1 évre elnyeri a vándordíjat.

Ez a verseny része a FAI világkupa sorozatának, és az elmúlt években a versenysorozat egyik legnépesebb versenye volt: 2017-ben 27 országból 173 versenyző érkezett.

Tervezett program:

2018. 05.11. Péntek:

  • regisztrálás 15.00-19.00-ig a Dobos István Modellező Klubban (Gyula, Béke sgt 67.)

2018. 05. 12. Szombat:

  • regisztrálás egész nap a Szalonta Kupán

2018. 05. 13. Vasárnap:

  • 04:56 : Napkelte
  • 7.00 - 9.30 regisztrálás a helyszínen
  • 10:00 – 11:15: 1. start F1ABCQ:180 F1H:120
  • 11:15 – 12:30: 2. start F1ABCQ:180 F1H:120
  • 12:30 – 13:45: 3. start F1ABCQ:180 F1H:120
  • 13:45 – 15:00: 4. start F1ABCQ:180 F1H:120
  • 15:00 – 16:15: 5. start F1ABCQ:240 F1H:120
  • 18:00 - 1. Fly-off
  • 19:00 - 2. Fly-off
  • 20:04: Napnyugta, eredményhirdetés

A megadott időpontok a magyarországi időszámítás szerint értendőek.

 

 

26. Novum Kupa

2018. szeptember 15 – szombat – 26. Novum Kupa

                                 F1A, F1B, F1C, F1H, F1K, F1Q, F1S versenynap

                                 7:30 -        8:45           Regisztráció, nevezési díj befizetése

                                 8:45 -                         Megnyitó

                                 9:00 -        10:15         1. Start                           F1HKS 120s, F1ABCQ 180s

                                 10:15 -       11:30         2. Start                           F1HKS 120s, F1ABCQ 180s

                                 11:30 -       12:45         3. Start                           F1HKS 120s, F1ABCQ 180s

                                 12:45 -       14:00         4. Start                           F1HKS 120s, F1ABCQ 180s

                                 14:00 -       15:15         5. Start                           F1HKS 120s, F1ABCQ 180s

                                 15:30 -                       Döntők

                                 16.30 -                       Eredményhírdetés

Nevezési díj:           Felnőtt: 3000 Ft

                                 Ifjúsági: 1000 Ft

                                 A nevezési határidő után beérkező nevezőknek a nevezési díj 50%-kal magasabb!


Díjazás:                   Kategóriánként az 1-3. helyezett díjazásban részesül, F1A és F1H kategóriákban az ifjúsági

                                 versenyzőket külön is értékeljük.

                                 Az Országos Bajnokság dobogósai külön díjazásban is részesülnek.

Csapatverseny:      Csapatnak számít egy klubból, egyesületből 2 fő felnőtt és 1 fő ifjúsági versenyző. Egy klub vagy egyesület több csapatot is nevezhet.

                                 A csapatverseny első helyezettje a NOVUM Modellsport által alapított vándorserleget nyeri el, melyet egy évig őriz.

Időmérők:                A verseny hitelessége érdekében kérjük a résztvevő klubokat, egyesületeket, hogy

                                 egyesületenként legalább 1 fő sportbírót delegáljanak. Az időmérőknek sportbírói díjat

                                 elszámolunk.

4. Balaton Cup (F1ABCHQ)

A versenyt a Zalaegerszeg Városi Modellező Klub rendezi

 

 

A verseny időpontja:  2018. március 17 szombat

                                 Tartaléknap: 2018. október 27 szombat

Versenyprogram:

                                 8:30 -        9:45           Regisztráció, nevezési díj befizetése

                                 9:45 -                         Megnyitó

                                 10:00 -       11:00         1. Start                           F1H 120s, F1BCQ 180s

                                 11:00 -       12:00         2. Start                           F1H 120s, F1BCQ 180s

                                 12:00 -       13:00         3. Start                           F1H 120s, F1BCQ 180s

                                 13:00 -       14:00         4. Start                           F1H 120s, F1BCQ 180s

                                 14:00 -       15:00         5. Start                           F1H 120s, F1BCQ 180s

                                 16:00 -                       Döntők

                                 17.00 -                       Eredményhírdetés

A startidők és a repülési idők az időjárás függvényében változhatnak!

 

Nevezési határidő:      2018. október 23. (név, MMSz ig., kategória, korosztály, klub megnevezésével)

www.herendimodellezose.hu

vagy:

                                                             Zalaegerszeg Városi Modellező Klub

                                                        H-8900 Zalaegerszeg, Jákum Ferenc u. 1/a.

                                                            e-mail: sztebi@gmail.com

                                                           tel: +36307674470

Nevezési díj:           Felnőtt: 4500 Ft

                                 Ifjúsági: 1500 Ft

                                 Több kategóriában történő indulás esetén a 2. kategóriában 50%-kal csökkentett

                                 nevezési díjat kell fizetni.

                                 A nevezési határidő után beérkező nevezőknek a nevezési díj 50%-kal magasabb!

Díjazás:                     Kategóriánként az 1-3. helyezett díjazásban részesül, F1A és F1H kategóriákban az ifjúsági

                                 versenyzőket külön is értékeljük.

Oldalak