Pályakarbantartás

Pályázat neve: 
Pályakarbantartás
Pályázat státusza: 
Archív
Általános adatok
Pályázat azonosítója: 
29
Pályázó egyesület neve: 
Dunamenti Modellező Baráti Kör E
Taglétszám: 
51 fő
MMSZ célirány: 
Fenntartás
Pénzügyi adatok
Önrész: 
75 000 Forint
Igényelt összeg: 
175 000 Forint
Teljes költség: 
250 000 Forint
Önrész aránya: 
30.00%
Projekt dátumok
Kezdő időpont: 
2018. 05. 01.
Záró dátum: 
2018. 08. 31.
Csúsztatható?: 
Igen
Ütemezés: 
1

Tisztelt Bizottság.

Egyesületünk, a Dunamenti modellező Baráti kör Egyesület (Dunakeszi modellezők) Azzal a kéréssel fordulnak önökhöz, hogy támogassák egyesületünket pályakarbantartás megkönnyítése céljából, egy Fűnyíró traktor megvásárlásában.

A fűnyíró traktor sokat segítene a füves felszállópályánk állandó gondozásában, így a tervezett rendezvények Pl. Az ősszel rendezendő F3A RCM műrepülő kupa, Gyermek és családi nap, zavartalan és színvonalas megrendezésében.

Segítő együttműködésüket és támogatásukat előre is köszönve,

Tisztelettel,

A Dunamenti Modellező Baráti Kör Egyesület vezetősége és tagjai.

Kelt, Dunakeszi, 2018.04.09.

Értékelés: 

Kérnénk mellékelni a traktor ajánlatát vagy ha már megvettétek akkor az adásvételi szerződést. Tövábbá egy olyan nyilatkozatot, hogy az egyesület a megvásrolt játmüvet szakszerüen használja és jógazda módjára tároja és karbantartja. 

Teljesítés igazolása
Készrejelentés módja: 
Fénykép