Gyereknap 2018

Pályázat neve: 
Gyereknap 2018
Pályázat státusza: 
Archív
Általános adatok
Pályázat azonosítója: 
30
Pályázó egyesület neve: 
Dunamenti Modellező Baráti Kör E
Taglétszám: 
51 fő
MMSZ célirány: 
Utánpótlás
Pénzügyi adatok
Önrész: 
20 000 Forint
Igényelt összeg: 
30 000 Forint
Teljes költség: 
50 000 Forint
Önrész aránya: 
40.00%
Projekt dátumok
Kezdő időpont: 
2018. 05. 01.
Záró dátum: 
2018. 05. 27.
Csúsztatható?: 
Igen
Ütemezés: 
1

Tisztelt Bizottság.

Egyesületünk, a Dunamenti modellező Baráti kör Egyesület (Dunakeszi modellezők) Azzal a kéréssel fordulnak önökhöz, hogy támogassák egyesületünket az "Gyereknap 2018" rendezvényünk lebonyolításának költségeinek támogatásával. Immár 4. alkalommal megrendezésre kerülő Gyereknappal szeretnénk a közeli iskolákba járó gyerekeknek,  repülőmodellező sporttársak családjában élő gyermekek, unokák között népszerűsíteni a Repülő modellezést. 

Repüléssel kapcsolatos játékos feladatok megoldásával, modellezés alapjai megismerésére kis barkácsolási feladatokkal, a korral haladva szimulátoros modellrepülés kipróbálásával, valamint a legsikeresebb feladattal, igazi repülőmodellek oktatókábeles vezetésének lehetőségével, oktató pilóták  közreműködésével. 

Az egyesületünk tagjai is lelkesen részt vesznek  minden évben a gyermeknap lebonyolításában, évről évre szorgalmasan dolgoznak újabb és újabb feladatok kitalálásban, valamint a kis ajándékrepülők elkészítésében. 

A felmerülő költségek, melyre a pénzt fordítanánk:

- A játékos feladatok anyagainak beszerzésére,(Színes papírok, Filctollak, ragasztók, barkács alapanyagok)

- Ajándék kisrepülők beszerzésére

-Reklámanyagok beszerzésére (lufik, matricák)

 

Segítő együttműködésüket és támogatásukat előre is köszönve,

Tisztelettel,

A Dunamenti Modellező Baráti Kör Egyesület vezetősége és tagjai.

Kelt, Dunakeszi, 2018.04.09

Teljesítés igazolása
Készrejelentés módja: 
Fénykép