Családi nap

Pályázat neve: 
Családi nap
Pályázat státusza: 
Archív
Általános adatok
Pályázat azonosítója: 
31
Pályázó egyesület neve: 
Dunamenti Modellező Baráti Kör E
Taglétszám: 
51 fő
MMSZ célirány: 
Utánpótlás
Pénzügyi adatok
Önrész: 
20 000 Forint
Igényelt összeg: 
30 000 Forint
Teljes költség: 
50 000 Forint
Önrész aránya: 
40.00%
Projekt dátumok
Kezdő időpont: 
2018. 09. 01
Kezdő időpont: 
2018. 09. 01.
Záró dátum: 
2018. 09. 30
Záró dátum: 
2018. 09. 30.
Csúsztatható?: 
Igen
Ütemezés: 
1

Tisztelt Bizottság.

Egyesületünk, a Dunamenti modellező Baráti kör Egyesület (Dunakeszi modellezők) Azzal a kéréssel fordulnak önökhöz, hogy támogassák egyesületünket az "Családinap 2018 ősz" rendezvényünk lebonyolításának költségeinek támogatásával.  Családi nappal szeretnénk a közeli iskolákba járó gyerekek és szüleik között népszerűsíteni a Repülő modellezést.

A Modellrepterünkre kilátogatva fogadnánk a családokat, a nap folyamán, ahol az egyesületünk tagjai kiállított repülőikkel, modellezés kellékeivel, alkatrészekkel, várják az érdeklődő kérdéseket. Repüléssel kapcsolatos játékos feladatok megoldásával, ,szimulátoros modellrepülés kipróbálásával, valamint a igazi repülőmodellek oktatókábeles vezetésének lehetőségével oktató pilóták  közreműködésével, gyakorlati feladatokat is kipróbálhatnak a kilátogató családok.  AGyerekeknek, játék qvadrokopteres ügyességi verseny lebonyolítására is sor kerül.

A felmerülő költségek, melyre a pénzt fordítanánk:

- A játékos feladatok anyagainak beszerzésére,(Színes papírok, Filctollak, ragasztók, barkács alapanyagok)

-Reklámanyagok beszerzésére (lufik, matricák)

Segítő együttműködésüket és támogatásukat előre is köszönve,

Tisztelettel,

A Dunamenti Modellező Baráti Kör Egyesület vezetősége és tagjai.

Kelt, Dunakeszi, 2018.04.09

Teljesítés igazolása
Készrejelentés módja: 
Fénykép