Serdülő Országos Bajnokság F1H,F1K, és Cavalloni Kupa megrendezése.

Pályázat neve: 
Serdülő Országos Bajnokság F1H,F1K, és Cavalloni Kupa megrendezése.
Pályázat státusza: 
Archív
Általános adatok
Pályázat azonosítója: 
61
Pályázó egyesület neve: 
Cavalloni Modellező SE
Taglétszám: 
80 fő
MMSZ célirány: 
Utánpótlás
Pénzügyi adatok
Önrész: 
70 000 Forint
Igényelt összeg: 
150 000 Forint
Teljes költség: 
220 000 Forint
Önrész aránya: 
31.82%
Projekt dátumok
Kezdő időpont: 
2018. 05. 30
Kezdő időpont: 
2018. 06. 09.
Záró dátum: 
2018. 05. 30
Záró dátum: 
2018. 11. 30.
Csúsztatható?: 
Igen
Ütemezés: 
1

Az idei F1H, F1K, serdülő országos bajnokság megrendezését egyesületünk vállalta. Az elmúlt években visszaesett a létszám ezért egyesületünk ranglista versenyével a Cavalloni kupával együtt rendezzük meg a serdülő országos bajnokságot is. Így az utánpótlásnak lehetősége nyílik megismerkedni a nagy kategóriákkal is. Egyesületünk biztosítja a versenyrendezés eszközeit (távcsövek, stopper órák, székek, asztalok, napernyők, stb.) a pályázatban az utazás, a versenybírók díjazásához illetve a verseny díjaihoz kérünk hozzájárulást ,illetve a verseny rendezés eszközeinek fejlesztéséhez.

Értékelés: 

Az önrész nem éri el a 30%-ot és nem felel meg a pályázati kiírás formai követelményeinek.

Teljesítés igazolása
Készrejelentés módja: 
Fénykép