Iskolai Modellező Szakkör

Pályázat neve: 
Iskolai Modellező Szakkör
Pályázat státusza: 
Kifizetett
Általános adatok
Pályázat azonosítója: 
69
Pályázó egyesület neve: 
Dunamenti Modellező Baráti Kör E
Taglétszám: 
57 fő
MMSZ célirány: 
Utánpótlás
Pénzügyi adatok
Önrész: 
100 000 Forint
Igényelt összeg: 
150 000 Forint
Teljes költség: 
250 000 Forint
Önrész aránya: 
40.00%
Projekt dátumok
Kezdő időpont: 
2018. 12. 23
Kezdő időpont: 
2018. 12. 27.
Záró dátum: 
2018. 12. 23
Záró dátum: 
2019. 06. 15.
Csúsztatható?: 
Igen
Ütemezés: 
1

 

Tisztelt Bizottság.

Egyesületünk, a Dunamenti modellező Baráti kör Egyesület (Dunakeszi modellezők) Azzal a kéréssel fordulnak önökhöz, hogy támogassák egyesületünket szervezésében müködő "Iskolai Modellező Szakkör"  költségeinek támogatásával. Szeptemberben indítottuk a szakkört Dunakeszin, a Krisztus Király általános iskolában. jelenleg 15 tagja van a szakkörünknek 10-11 éves gyerekek. Heti rendszerességel tartjuk foglalkozásainkat, a napokban készültek el első épített "Shivak" sikló modellekel a gyerekek. 2019 ben elkezdünk építeni gyermekenként, egy-egy hab RC elektromotoros "FoamHawk" típusú tanuló modelt. A terveink szerint a modellek a tanév végéig kerülnek megépítésre.

Az egyesületünk tagjai is lelkesen részt vesznek  a szakkörön kívüli ,de a szakkörrel kapcsolatos feladatokban, segítenek előkészíteni a szakköri munkákhoz az alapanyagokat, a reptéren pedig a gépek beállítását, siklatás gyakorlását. A gyerekek tréner kábeles modellvezetés tanításában és a szimulátoros képzésükben. 

 

A felmerülő költségek, melyre a pénzt fordítanánk:

- A "Foam Hawk" reülőmodellek kit-ek beszerzésére, (15db)

- A Szabályzó elektronikák, Motorok beszerzésére,

-1db Radió beszerzése,

- modellenként 1-1db vevők beszerzésére,

- Akummulátorok, Töltők beszerzsére,

-Segédanyagok beszerzésére(ragasztók,építési anyagok,szerszámok)

 

Segítő együttműködésüket és támogatásukat előre is köszönve,

Tisztelettel,

A Dunamenti Modellező Baráti Kör Egyesület vezetősége és tagjai.

Kelt, Dunakeszi, 2018.12.23.

Értékelés: 

Kérnék egy tételes költségvetést!

Teljesítés igazolása
Készrejelentés módja: 
Jegyzőkönyv